Organisaties die ons inspireren bij het maken van deze krant

Klimaat, Milieu, Energie en Landbouw

WISE – tegenstroom.nl

LAKA – laka.org

Milieudefensie – milieudefensie.nl

GroenFront! – groenfront.nl

A SEED Europe – aseed.net

Greenpeace – greenpeace.nl

Transition Towns – transitiontowns.nl

Koeien zonder oormerken – koeienzonderoormerken.nl


Migratie, Vluchtelingen en Anti-racisme

STIL – stil-utrecht.nl

NBK – nederlandbekentkleur.nl

All Included – allincluded.nl

Onderzoeksgroep Kafka – kafka.antifa.net

Antifascistische Aktie – afanederland.org

Human Rights Watch – hrw.org

VON – vluchtelingenorganisaties.nl


Anti-militarisme

TegenWapenhandel – stopwapenhandel.org

AMOK – vdamok.nl

Vredessite – vredessite.nl


Privacy

Bits of Freedom – bof.nl

Vrijbit – vrijbit.nl


Dieren

Wakker Dier – wakkerdier.nl


Economie en Arbeid

Vereniging Solidair – solidair.nl

DuurzameSolidaireEconomie – platformdse.org

Vereniging Basisinkomen – basisinkomen.nl

Schone Kleren Campagne – schonekleren.nl

FilipinoMigrantWorkers – xs4all.nl/~ftpcf001/

PICUM – picum.org


Europa

CEO – corporateeurope.org

Ander Europa – andereuropa.org

Global Europe, Voor Wie? – voorwie.eu


Onafhankelijke Media

Aktielijst

Maandkrant Klasse! – globalinfo.nl/klasse

globalinfo.nl

reageerbuis.com

grenzeloos.org

indymedia.nl

open-radio.nl


Overige

Doorbraak – doorbraak.eu

Werkplaats Biopolitiek – biopolitiek.nl

Omslag voor Duurzame Ontw. – omslag.nl

Internationale Socialisten – socialisme.nu

Wonen en Kraken – squat.net


En niet te vergeten de YES MEN die ons op dit idee brachten met een speciale editie van The New York Times


Both comments and pings are currently closed.


Comments are closed.

Peiling

Is dit de leukere volkskrant?

View Results

Laden ... Laden ...


The Yes Men Fix the World 20:00 / Nederland 1

Verder op tv vandaag
14:00 / Nederland 3 22:00 / RTL 7 19:50 / RTL 5 22:30 / Nederland 2
COLUMN